FierroGame|Polski serwer RPG|Duze zarobki!

Witaj na Forum FierroGame

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-04-21 21:57:51

MIV3L
Administrator
Dołączył: 2018-04-21
Liczba postów: 8
WindowsChrome 65.0.3325.181

Rekrutacja Support

Najpierw odrazu mowie na 10 osob!

1.Ile lat?

2.cos o sobie 4zdania

3.ile czasu grasz na serwerze

4. byles kiedys na tym stanowisku?

5.Znasz komendy(wymien 2 )

Offline

#2 2018-04-22 17:16:05

skakacz
Użytkownik
Dołączył: 2018-04-22
Liczba postów: 2
UbuntuFirefox 28.0

Odp: Rekrutacja Support

1.Ile lat? 14

2.cos o sobie 4zdania: Mieszkam w województwie Warmińsko Mazurskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Olsztyna. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Mateusz,mój wiek to 13 lata i pochodzę z woj,Warmińsko Mazurskiego.W życiu prywatnym zajmuje się Graniem w Piłkę Nożną.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać

3.ile czasu grasz na serwerze ok 2h

4. byles kiedys na tym stanowisku?- Tak, nawet kolega robi serwer na ktorym zostane prawdopodobnie modem.

5.Znasz komendy(wymien 2 ): Znam. Np. /th - Tepanie gracza do  siebie. 
                                                                              /warn - nadanie ostrzeżenia graczu

Offline

#3 2018-04-22 17:22:10

Blaze
Użytkownik
Dołączył: 2018-04-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 66.0.3359.117

Odp: Rekrutacja Support

1.Ile lat?: 12

2.cos o sobie 4zdania: Mieszkam na Wielkopolskim jestem miłym cierpliwym chłopakiem. Interesuje się Grami oraz informatyką. Mam 4 zwierzaki: Kota , rybke i dwie papugi. Moze nie uzywam polskich znakow ale potrafie ladnie sformowac zdania.

3.ile czasu grasz na serwerze: Od niedawna moze 20-30 min

4. byles kiedys na tym stanowisku?: Tak wiele razy dostawalem nawet RCON'a poniewaz znam wszystkie komendy.

5.Znasz komendy(wymien 2 ): /daj.ogp Nick Ilosc - dajesz sobie Reputacje , /m - piszesz na zielono np. >> Witam / Blaze

Ostatnio edytowany przez Blaze (2018-04-22 17:24:58)

Offline

#4 2018-04-22 22:11:52

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2018-04-22
Liczba postów: 2
WindowsOpera 52.0.2871.64

Odp: Rekrutacja Support

1.Ile lat?17 lat

2.cos o sobie 4zdania: Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać .

3.ile czasu grasz na serwerze:zaczołem

4. byles kiedys na tym stanowisku?tak

5.Znasz komendy(wymien 2 )/k/warn/tt/vth/th/fix/zpj/opj/flip/skin/derby/spawn/przecho/cl.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot